Rewolucyjna książka która rozprawia się ze satrą koncepcją emerytury i wszystkimi innymi planami na późniejszy okres życia. Jeśli marzysz o ucieczce od wyścigu szczurów, o wspaniałych podróżach po świecie, zarobieniu pięć razy więcej bez żadnego zarządzania czymkolwiek lub po prostu korzystaniu z życia przy mniejszym obciążeniu pracą – ta książka jest przepisem na strategię.

Timothy Ferriss (2009) 4-godzinny tydzień pracy. cz. 1

Dziś omówiliśmy dwie pierwsze części z koncept to “DEAL”, czyli:

Definicja: zastanów się czego chcesz.
Eliminuj: niepotrzebne zadania, deleguj procesy
Automatyzuj: – omówimy w części 2
(Liberate) Uwolnij się – omówimy w części 2

Do pobrania w formacie MP3 ► Timothy Ferriss (2009). The 4-Hour Workweek. Escape 9-5, Live Anywhere, and Join the New Rich

Cytat Timothy Ferriss 4-godzinny tydzień pracy

O AUTORZE
Timothy Ferriss, określony przez magazyn „Fast Company” mianem jednego z „najbardziej innowacyjnych biznesmenów w roku 2007”, jest inwestorem typu „angel” i autorem oryginalnej wersji bestsellera numer jeden „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „Business Week”, czyli 4-godzinnego tygodnia pracy, opublikowanego już w trzydziestu pięciu krajach.
Ponad sto razy wypowiadał się w mediach, takich jak „New York Times”, „Economist”, „Time”, „Forbes”, „Fortune”, CNN i CBS. Mówi w sześciu językach, z różnych miejsc na świecie prowadzi międzynarodową firmę za pośrednictwem bezprzewodowego internetu, a od roku 2003 jest popularnym wykładowcą na Uniwersytecie Princeton, gdzie promuje przedsiębiorczość jako narzędzie projektowania idealnego stylu życia i zmieniania świata.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.