Ludzie sukcesu mają jedno wspólne zamiłowanie – zamiłowanie do czytania. Myślę, że ich sposobem na sukces jest ciągłe dążenie do wiedzy.  Will Smith powiedział kiedyś, że kluczem do życia jest bieganie i czytanie. Czytanie, dlatego, że każdy problem jaki mógłbyś mieć, prawdopodobnie ktoś już kiedyś miał, i napisał o tym książkę. Dlatego książki są źródłem nieocenionej mądrości i możesz w nich znaleźć wiedzę potrzebną do rozwiązania praktycznie każdego problemu w Twoim życiu.

Ludzie sukcesu czytają. To nic dziwnego, że Bill Gates czyta jedną książkę na tydzień, Warren Buffett czyta ok 8 godzin dziennie, a Elon Musk, ten od Tesli i Space X, na pytanie „w jaki sposób nauczył się budować rakiety” odpowiedział – „czytam książki!”

Dlatego z kolegą spotykamy się i opowiadamy sobie najważniejsze informacje z przeczytanych przez nas książek.

Dzielimy się w ten sposób zdobytą wiedzą nie tylko między sobą, ale również z Tobą i mamy nadzieję, że Ci się spodoba to, co mamy do powiedzenia. Nagrania wrzucamy w miarę możliwości i czasu, jeśli chcesz być informowany o nowych nagraniach, to zasubskrybuj kanał na Youtubie  i uważasz, że powinniśmy kontynuować to daj lajka. Dzięki.

 

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.